SAMSUNG QE55Q7F

Kód zboží: SMQE55Q7F

QLED TV

  • Záruka:2 roky

SAMSUNG QE55Q7F

Typ: Televizor s technologií QLED


 

 

Technická specifikace:

 

Úhlopříčka: 55" (138 cm)
Tuner: DVB T2/C/S2
Kodek: H.265 HEVC
4K: ano
Rozlišení: 3840 x 2160 pix
LAN konektor: ano 

 

  • Quantum Dot panel, 10-bit barvy, HDR 1500 (dynamické)
  • HbbTV 1.5, nahrávání na externí HDD - (PVR)
  • funkce Time Shift  
  • Wi-Fi,LAN, Bluetooth®, internetový prohlížeč, zrcadlení, DLNA
  • One Connect Box - propojení
  • bezrámečkový design 360°
  • prémiový Smart ovladač TM1790A

Technologie QLED

Absolutní inovace v oblasti zobrazení. Technologie Quantum Dot využívá inovativní slitinový materiál pro dosažení dokonalé barevnosti. QLED zajišťuje tu nejlepší možnou využitelnost obrazu, a to díky schopnosti reprodukovat 100% barevného objemu! Maximálně věrný obraz, který touto technologií vzniká není navíc rušen žádným velkým rámečkem. QHDR 1500 zajistí vysoký dynamický rozsah a Ultra Black technologie absorbuje okolní světlo pro minimum odlesků - a pro dokonalou černou!


Dokonalá v každém detailu

Inovativní vzhled televizorů řady Q7F zajistí Vašemu interiéru dokonalou třešničku. Zepředu, z profilu, dokonce i ze zadní části. Perfekcionalismus do posledního detailu zajistí nejen struktura zadního panelu, ale i možnost dokonale ukrýt kabeláž přímo ve stojanu. Váš prostor tak nebudou dále narušovat kabely vedoucí od televize a Vy tam máte možnost umístit Vaši obrazovku nejen ke zdi, ale i do volného prostoru. Téměř bezrámečkový design pak nejen zajistí eleganci, ale naprosto Vás vtáhne do děje jakéhokoliv filmu. Nenechte se rušit.


V prostoru i na zdi

Je pouze na Vás, zda zvolíte klasický stojan, nebo připevnění ke zdi. Díky nenápadnosti kabelu nebude dojem elegance rušit žádný nepěkný vjem. Buďte inovativní! Pořiďte své nové televizi originální stojan a užívejte si dojmu plátna na stativu - představivosti se meze nekladou!


Uvidíte to, co jiní nemohou

100% využitelnost barevné škály, a to v každé denní i noční době. Toto Vám nabídne pouze QLED technologie. Barevná škála, kterou Q7F využívá nikde nekončí! Díky schopnosti pohltit zbytečné odlesky a využitelnosti dokonalé černé spatříte barvy, o jejich existenci mohou konkurenční technologie pouze snít.


Kouzlo 1500 nitů

Černá je černá a bílá je bílá. Společně s dokonalým kontrastem dosáhne Q7F zobrazení, kterým se jiná TV nevyrovná. Díky tomu uvidíte detaily, které se při běžném zobrazení lidskému oku ztrácí.


Dokonalý zážitek ze všech úhlů

Už nezáleží na tom, jaké místo na Vás zbyde - jestli v centru pohovky, nebo v křesle po stranách - dokonalý pozorovací úhel je totiž všude.


Plynule a snadno

Vše, co potřebujete k ovládání televizoru Q7F a všech připojených zařízení, máte díky OneRemote ve svých rukou. Dopřejte si maximální komfort při sledování televizoru. Díky službě Samsung Smart Hub získáte snadný přístup k oblíbeným aplikacím, filmům a pořadům. Stačí, abyste připojili svůj smartphone k televizoru a můžete si užívat veškerý obsah na velké obrazovce. S aplikací Smart View můžete snadno ovládat vše přímo z vašeho mobilního telefonu. Vychutnejte si ještě více zábavy a zcela plynulé PC hry na svém televizoru prostřednictvím funkce Steam link. Užijte si více než 6 000 online her ve vysokém rozlišení na velké obrazovce. QLED TV snadno najde a rozpozná všechna vaše připojená zařízení. Televizor automaticky zobrazuje názvy zařízení, a tak je výběr toho správného otázkou velmi krátkého okamžiku.Samsung Qe55Q7F koupíte v prodejnách VF Electric!