BOSCH WVH30542EU

Kód zboží: WVH30542EU

Pračka se sušičkou

 • Záruka:2 roky

BOSCH WVH30542EU

Typ: pračka se sušičkou


Třída energetické účinnosti : A/A
Spotřeba energie praní/sušení: 4,76 kWh

Maximální rychlost odstřeďování (rpm) : 1500
Spotřeba vody praní/sušení: 57 l při standardním programu

Náplň prádla: 7 kg praní / 4 kg sušení
Objem bubnu (l) : 56
Barva : bílá
Barva dvířek : sklo
Displej : LCD

Odložený start: ano
Dětská pojistka: ano

Aqua stop: ano

Výška (cm) : 84,8
Šířka (cm) : 59,8
Hloubka (cm) : 59
Váha (Kg) : 91

Výška balení (cm) : 98
Šířka balení (cm) : 70,5
Hloubka balení (cm) : 66
 

Počet programů: 16

 • odčerpání
 • hedvábí
 • AlergiePlus
 • sport/fitness
 • extra krátký 15 min
 • máchání/odstředění
 • auto
 • odstraňování vláken a žmolků
 • refresh
 • vlna/ruční praní
 • jemné/hedvábí
 • šetrné sušení
 • intenzivní sušení
 • VarioPerfect: možnost volby, zda prací program bude optimalizován z hlediska úspory času nebo úspory energie
 • program na odstranění šesti nejodolnějších skvrn


Doba ochrany proti zmačkání: 5 min

Vnitřní osvětlení: ne

Hlučnost: praní - 46 dB, odstřeďování - 74 dB, sušení - 61 dB


 

EcoSilenceDrive

Zařízení se vyznačuje vysokou energetickou účinností, rychlostí a velmi nízkou spotřebou energie. Uvnitř se nachází motor EcoSilenceDrive, který nejen, že je obzvlášť výkonný a efektivní - dokonce o 30% více než je kvalifikační limit pro třídu energetické účinnosti A, ale má i dlouhou životnost.


 

AirCondensation

Tradiční sušičky spotřebují až 38 litrů vody na jedno sušení. Tato sušička však používá technologii AirCondensation, která suší prádlo pomocí vzduchu. Sušičky s technologií využívající vzduch k sušení prádla patří mezi ty, které mají nejnižší spotřebu vody.


 

Refresher

Program Refresher obnoví svěžest vašeho prádla během krátké chvíle bez toho, abyste oblečení museli prát. Odstraní tak nepříjemné pachy od cigaretového kouře nebo kuchyňského odéru. Zároveň vyhladí pomačkané záhyby.

 

VarioSoft

Patentovaná struktura bubnu VarioSoft pere prádlo šetrněji a mnohem rychleji. Celý prací cyklus se tak stává efektivnějším. Buben je tvořen kapkovitými prolisy s asymetrickými unašeči a jeho pohyb je přesně uzpůsoben zvolenému programu. Prádlo uvnitř bubnu rotuje ve středové části bez ohledu na směr rotace. Tím se všechny oděvy perou stejně, ohleduplně a rychle.


ActiveWater Plus

Technologie ActiveWater Plus využívá 3 senzorické komponenty, které řídí spotřebu vody a celý systém bubnu. Technologický systém podle typu tkaniny a objemu prádla využije optimální množství vody, abyste jí zbytečně neplýtvali. Přísun vody je řízen plynule a optimálně, takže prádlo vodu nasaje mnohem rychleji a rovnoměrněji, čímž je zaručen jemný a šetrný prací cyklus při každém praní. Tato funkce efektivně hospodaří nejen s vodou, ale i s vašimi výdaji.


 

Reload

Zapomenutý kus prádla není pro tuto pračku žádný problém. S funkcí Reload přidáte nebo odeberete oblečení kdykoliv se vám zlíbí. Jednoduše pozastavíte prací cyklus a doplníte nebo odebere oblečení, které potřebujete. Pračka poté pokračuje v praní, jakoby nebyla pozastavena.


 

AquaStop

Záruka na celou dobu životnosti spotřebiče podtrhuje jeho opravdovou kvalitu. Pračka totiž nabízí 100% ochranu proti poškození vodou. Dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem systému AquaStop najdete jen u praček od společnosti Bosch. 

Kombinace pračky a sušičky s obzvláště výkonným motorem a dlouhou životností. Sušička vysouší prádlo pomocí vzduchu, čímž výrazně snižuje celkovou spotřebu vody. Program Refresher narovnává pomačkané oblečení a znovu obnovuje svěžest prádla bez nutnosti praní. Buben pračky oplývá patentovanou strukturou, díky které se prádlo pere rovnoměrně, rychle a šetrně. Pomocí tří senzorických komponentů se automaticky a hospodárně řídí spotřeba vody a celý systém bubnu. Poradí si hned s 16 různými skvrnami a během pracího cyklu lze pračku pozastavit. Záruka na celou dobu životnosti spotřebiče podtrhuje jeho opravdovou kvalitu.